Marsz niepodległości
Rośniemy w siłę!

Rośniemy w siłę!

Pod koniec lipca polskie środowisko patriotyczno-narodowe otrzymało pierwszą aplikację mobilną, która pozwala na zjednoczenie Polaków wokół bieżących, najważniejszych wydarzeń narodowych. Od tamtej pory udaje nam się sukcesywnie rozwijać, a czujemy, że projekt Narodowy Sympatyk dopiero nabiera rozpędu.

Dzięki aktywnej pracy zespołu naszej aplikacji, środowisko wokół niej skupione urosło aż do 14 organizacji, które wspierają ideę narodowej konsolidacji. Nacjonalizm to aktywna działalność dla Narodu, a tylko jako społeczeństwo zjednoczone reprezentujemy siłę zdolną do wprowadzania zmian w otaczającym nas świecie. Dzięki wspólnemu działaniu oraz jednej aplikacji kierującej narodową energię w wyznaczonym kierunku uzyskujemy jakość, tworzoną przez rosnącą jak kula śniegowa siłę patriotycznych stowarzyszeń, organizacji i towarzystw.

Jeżeli i Ty masz biało-czerwone serce, nie wahaj się ani chwili – przyłącz się do ruchu zdolnego zmieniać oblicze Polski poprzez udział w organizowanych wydarzeniach i postaw na własny rozwój dzięki promowanej przez Sympatyka publicystyce i literaturze. Podziel się z bliskimi aplikacją zaprojektowaną specjalnie dla tych, którzy plują na tanią demagogię i sofistyczną politykę pookrągłostołowej demokracji wiodącej prym w naszym kraju.

Jeżeli reprezentujesz organizację narodową, patriotyczną lub katolicką, napisz do nas i współtwórz z nami Narodowego Sympatyka.

Sprawdź tutaj, kto jest już z nami

Jesteśmy nie tylko Obozem Narodowo-Radykalnym, ale również Obozem Wielkiej Wiary. Może są inni na świecie mądrzejsi mądrością książkową, roztropniejsi roztropnością mistrza, przebieglejsi przebiegłością szulera. Ale nikt w Polsce nie wierzy tak silnie jak my. Idziemy naprzód, w dal jeszcze zamgloną, ale już coraz wyraźniejszą, idziemy równo, bez nerwowego pośpiechu, ale i bez wahającej się niepewności. Wyszliśmy małą gromadką, a teraz – spojrzyjmy wstecz: iluż narosło po drodze!

Jan Mosdorf, 1934

Zespół Narodowego Sympatyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *